Overzicht kantine- en ordediensten

Bekijk hier het overzicht van de kantine- en ordediensten. Onverwachts niet instaat een dienst uit te voeren? In eerste instantie wordt er verwacht dat er zelf vervanging gezocht wordt binnen eigen team. Geef wijzigingen zo snel mogelijk door, zodat we samen deze thuisspeeldag tot een succes kunnen maken!


29 september

  • Kantinedienst
  • Fluiten
  • Tellen
  • Zaalwacht

Kantinedienst

12:30-14:30 Ilse Ruinemans
12:30-16:30 (ouder van) Robin Uineken
14:30-16:30 Rosa Dorenbos
16:30-18:30 Sylvia Meiringh
16:30-20:30 (ouder van) Anouk Meiringh
18:30-20:30 Bart Brummelman

Fluiten

12:30 Karin Staal (bij B1)
12:30 Jan Mepschen (bij Dames 2)
14:30 Hannes Hidding (bij Dames 4)
14:30 Janine Mepschen (bij A2)
16:30 Sharon Hoiting (bij Heren 1)
17:30 Lisa Dijkstra (bij Dames 3)

Tellen

12:30 Rozemarijn Reintjes (bij B1)
12:30 Esmay Schürmann (bij Dames 2)
14:30 Anouk Meiringh (bij Dames 4)
14:30 Britt Assen (B1) (bij A2)
15:00 Nina Bakker (bij Dames 1)
16:30 Rosanne Murk (bij Heren 1)
17:30 Ine Scholten (bij Dames 3)

Zaalwacht

11:30-12:30 Marco Naaijer
14:30-17:00 Koos Vos (Dames 1)
19:00-21:00 Richard Renkema

13 oktober

  • Kantinedienst
  • Fluiten
  • Tellen
  • Zaalwacht

Kantinedienst

12:30-14:30 Sam Hidding
12:30-16:30 (ouder van) Lotte Meijerink
14:30-16:30 Marit Groefsema
16:30-18:30 Ellen (d1)
16:30-20:30 (ouder van) Britt Assen (2003, B1)
18:30-20:30 Marcel Assen

Fluiten

12:30 Sandra Kreggemeijer (bij B1)
12:30 Mies (bij A1)
12:30 Nienke de Bruijn (bij Dames 2)
14:30 Maaike Mepschen (bij Dames 4)
14:30 Nicole Renkema (bij A2)
16:30 Anouk Duursma (bij Heren 1)
17:30 Jan Mepschen (bij Dames 3)

Tellen

12:30 Lotte Moes (bij B1)
12:30 Britt Assen (bij A1)
12:30 Dionne Renkema (bij Dames 2)
14:30 Chantal Schürmann (bij Dames 4)
14:30 Sanne Meijerink (bij A2)
15:00 Romy Kiers (bij Dames 1)
16:30 Nicole Assen (bij Heren 1)
17:30 Leonie Meijer (bij Dames 3)

Zaalwacht

11:30-12:30 Franka Bakker
14:30-17:00 Koos Vos (Dames 1)
19:00-sluit Richard Renkema

3 november

  • Kantinedienst
  • Fluiten
  • Tellen
  • Zaalwacht

Kantinedienst

12:30-14:30 Trudy de Boer
12:30-14:30 Franka Bakker
14:30-16:30 Lina Ruinemans
14:30-16:30 Lianne Marquering
16:30-18:30 Ellen Zwerink
16:30-20:30 (ouder van) Anne Blauwgeers
18:30-20:30 Jouke Doornbos

Fluiten

12:30 Ilse Ruinemans (bij B1)
12:30 Jan Mepschen (bij Dames 2)
12:30 D1 (bij A1)
14:30 Erik Vleems (bij Dames 4)
14:30 Nina Bakker (bij A2)
16:30 Lonneke Maatkamp (bij Heren 1)
17:30 Marlous Duursma (bij Dames 3)

Tellen

12:30 Fleur Tent (bij B1)
12:30 Rosanne Murk (bij Dames 2)
12:30 Britt Assen (2004) (bij A1)
14:30 Anne Blauwgeers (bij Dames 4)
14:30 Sanne Otten (bij A2)
15:00 Leonie Meijer (bij Dames 1)
16:30 Noa Hakkers (bij Heren 1)
17:30 Manon Scholten (bij Dames 3)

Zaalwacht

11:00-12:30 Marco Naaijer
14:30-17:00 Koos Vos (Dames 1)
19:00-sluit Marlous Duursma

17 november

  • Kantinedienst
  • Fluiten
  • Tellen
  • Zaalwacht

Kantinedienst

12:30-14:30 D1
12:30-16:30 (ouder van) Sanne Otten
14:30-16:30 Alie Kuipers
16:30-18:30 Geertje Wiers
16:30-20:30 (ouder van) Sanne Meijerink
18:30-20:30 Wilbert Drogt

Fluiten

12:30 Janine Mepschen (bij B1)
12:30 Ilse Ruinemans + Nicole Renkema (bij A1)
14:30 Erik Vleems (bij Dames 4)
14:30 Hannes Hidding (bij A2)
16:30 Lonneke Maatkamp (bij Heren 1)
17:30 Jan Mepschen (bij Dames 3)

Tellen

12:30 Esmay Schürmann (bij B1)
12:30 Lotte Moes (bij A1)
14:30 Inge Veurink (bij Dames 4)
14:30 Lauren Meijerink (bij A2)
15:00 Isha de Vries (bij Dames 1)
16:30 Britt Assen (2003) (bij Heren 1)
17:30 Lotte Meijerink (bij Dames 3)

Zaalwacht

11:00-12:30 Richard Renkema
14:30-17:00 Koos Vos (Dames 1)
19:00-sluit Marco Naaijer

8 december

  • Kantinedienst
  • Fluiten
  • Tellen
  • Zaalwacht

Kantinedienst

12:30-14:30 Harma Ties
12:30-16:30 (ouder van) Julian Smidt
14:30-16:30 Alie Kuipers
16:30-18:30 Rolien Meijerink
16:30-20:30 (ouder van) Laura Snippe
18:30-20:30 Bart Brummelman

Fluiten

12:30 Nienke Ties (bij B1)
12:30 Jan Mepschen (bij Dames 2)
14:30 Janine Mepschen (bij A2)
16:30 Anouk Duursma (bij Heren 1)
17:30 D1 (bij Dames 3)

Tellen

12:30 Dennis Meiringh (bij B1)
12:30 Dionne Renkema (bij Dames 2)
14:30 Alexander Meijer (bij A2)
15:00 Chantal Schürmann (bij Dames 1)
16:30 Anouk Meiringh (bij Heren 1)
17:30 Rozemarijn Reijntjes (bij Dames 3)

Zaalwacht

11:00-12:30 ?
14:30-17:00 Koos Vos (Dames 1)
19:00-sluit ?

15 december

  • Kantinedienst
  • Fluiten
  • Tellen
  • Zaalwacht

Kantinedienst

12:30-14:30 Lisa Dijkstra
12:30-16:30 (ouder van) Sver Wolbers
14:30-16:30 Delane van Omme / Rosa Dorenbos
16:30-20:30 Hennie Bouwers
16:30-20:30 (ouder van) Lisa de Jong

Fluiten

12:30 Nicole Renkema (bij B1)
12:30 Nienke Ties (bij Dames 2)
12:30 Sanne Adolfs (bij A1)
14:30 Moniek Mepschen (bij A2)
17:30 Jan Mepschen (bij Dames 3)

Tellen

12:30 Britt Assen (2004) (bij B1)
12:30 Dionne Renkema (bij Dames 2)
12:30 Fleur Tent (bij A1)
14:30 Sanne Meijerink (bij A2)
15:00 Amber Zwols (bij Dames 1)
17:30 Romy Kiers (bij Dames 3)

Zaalwacht

11:00-12:30 ?
14:30-17:00 Koos Vos (Dames 1)
19:00-sluit ?

19 januari

  • Kantinedienst
  • Fluiten
  • Tellen
  • Zaalwacht

Kantinedienst

12:30-14:30 Manon Janssen
12:30-14:30 Lina Ruinemans
14:30-16:30 Geertje Wiers
14:30-16:30 Marlous Duursma
16:30-18:30 Ine Scholten
16:30-20:30 (ouder van) Julia Haak
18:30-20:30 ?

Fluiten

12:30 Jan Mepschen (bij Dames 2)
12:30 Sanne Adolfs (bij A1)
14:30 Maaike Mepschen (bij Dames 4)
14:30 Hannes Hidding (bij A2)
16:30 Rolien Meijerink (bij Heren 1)
17:30 Delane van Omme / Sharon Hoiting (bij Dames 3)

Tellen

12:30 Lotte Moes (bij Dames 2)
12:30 Annemarie Westenbrink (bij A1)
14:30 Nicole Assen (bij Dames 4)
14:30 Marcel Assen (bij A2)
15:00 Lisanne Karstenberg (bij Dames 1)
16:30 Berta Jongman (bij Heren 1)
17:30 Vera Adolfs (bij Dames 3)

Zaalwacht

11:00-12:30 ?
14:30-17:00 Koos Vos (Dames 1)
19:00-sluit ?

Wijziging doorgeven?

Dat kun je hier doen.