Overzicht kantine- en ordediensten

Bekijk hier het overzicht van de kantine- en ordediensten. Onverwachts niet in staat een dienst uit te voeren? In eerste instantie wordt er verwacht dat er zelf vervanging gezocht wordt binnen eigen team. Geef wijzigingen zo snel mogelijk door, zodat we samen de thuisspeeldagen tot een succes kunnen maken!

21 september

TIJD WEDSTRIJD FLUITEN TELLEN
13:00u A2 Janine Mepschen Lauren Meijerink
13:00u D2 Jessica Venhorst Dionne Renkema
13:00u D5 Rolien Meijerink Esmay Schürmann
15:00u D1 Rosanne Murk
15:00u D3 Laura Blankestijn Lotte Moes
15:00u D4 Floor Swierts Sanne Meijerink
17:30u A1 Michelle Hoeijenbosch Sanne Otten
17:30u

 

TIJD KANTINEDIENST
12:30-15:00u Marlous Duursma
12:30-15:30u
15:00-17:30u Geertje/Berta
15:30-18:30u
17:30-einde Moniek Mepschen

28 september

TIJD WEDSTRIJD FLUITEN TELLEN
13:00u A2 Romy Kiers Manon Scholten
13:00u A1 Nina Bakker Sharon Hoiting
13:00u D5 Anouk Duursma Dennis Meiringh
15:00u D1 Fleur Tent
15:00u D3 Erik Vleems Britt Assen (A1)
15:00u D4 Hennie Bouwers Sanne Otten
17:30u
17:30u H1 Marissa Pol Britt Assen (A2)

 

TIJD KANTINEDIENST
12:30-15:00u Lyset Koers
12:30-15:00u Ouder van
15:00-17:30u Jouke Dorenbos
16:30-18:30u Ouder van
17:30-einde Julia

12 oktober

TIJD WEDSTRIJD FLUITEN TELLEN
13:00u A1 Janine Mepschen Lisanne Karstenberg
13:00u D2 Jessica Venhorst Merel Jeuring
13:00u D5 Anouk Duursma Ellen Zwerink
15:00u D1 Isha de Vries
15:00u D3 D5 Natasja Dijkstra
15:00u D4 Nicole Renkema Britt Assen (A1)
17:30u
17:30u H1

 

TIJD KANTINEDIENST
12:30-15:00u Maaike Jeuring
12:30-15:00u Ouder van
15:00-18:00u Maaike Mepschen
16:30-18:30u Ouder van

2 november

TIJD WEDSTRIJD FLUITEN TELLEN
13:00u A2 Ilse Ruinemans Fleur Tent
13:00u D2 Hannes Hidding Tinus Mepschen
13:00u D5 Erik Vleems Rozemarijn Reijntjes
15:00u D1 Chantal Schürmann
15:00u D3 Lonneke Maatkamp Lotte Moes
15:00u D4 Sam Hidding Robin Uineken
17:30u A1 Maaike Mepschen Ine Scholten
17:30u H1 Delane van Omme Anouk Meiringh

 

TIJD KANTINEDIENST
12:30-15:00u Alexander Meijer
12:30-15:00u Ouder van
15:00-17:30u Alie/Harma
16:30-18:30u Ouder van
17:30-einde Sharon Hoiting

16 november

TIJD WEDSTRIJD FLUITEN TELLEN
13:00u A1 Ellen Snippe Marcel Assen
13:00u D2 Michelle Hoeijenbosch Yvonne Meppelink
13:00u D5 Renee Mepschen Sanne Adolfs
15:00u D1 Isha de Vries
15:00u D3 Hannes Hidding Dionne Renkema
15:00u D4 Sam Hiding Amber Zwols
17:30u  
17:30u H1 Sandra Kreggemeijer Maaike Jeuring

 

TIJD KANTINEDIENST
12:30-15:00u Eline van Dieën
12:30-15:00u Ouder van
15:00-17:30u Julia
16:30-18:30u Ouder van
17:30-einde Romy Kiers

7 december

TIJD WEDSTRIJD FLUITEN TELLEN
13:00u A2 Sanne Adolfs Leonie Meijer
13:00u D2 Ellen Zwerink Rosa Dorenbos
13:00u D5 Erik Vleems Jeroen Kos
15:00u D1 Iris
15:00u D3 Marissa Pol Sanne Meijerink
15:00u D4 Hannes Hidding Lotte Meijerink
17:30u A1 Janine Mepschen Anne Blauwgeers
17:30u H1 Lisa Ruinemans Inge Veurink

 

TIJD KANTINEDIENST
12:30-15:00u Lisa Dijkstra
12:30-15:00u Ouder van
15:00-17:30u Sander
16:30-18:30u Ouder van
17:30-einde Sylvia Meiringh

Wijziging doorgeven?

Dat kun je hier doen.