Contactpersonen

Voorzitter

vacant

Secretariaat

vacant
E-mail: secretariaat@volleybaldalen.nl

Penningmeester

Marcel Assen
E-mail: ledenadministratie@volleybaldalen.nl

Ledenadministratie

Anouk Duursma
E-mail: ledenadministratie@volleybaldalen.nl

Recreanten

Willem van der Linde
Tel: 0524-551336
E-mail: ledenadministratie@volleybaldalen.nl

Wedstrijdsecretariaat

Marlous Duursma
Bart Brummelman
Dionne Renkema
Lisa Ruinemans

E-mail: wedstrijdsecretariaat@volleybaldalen.nl

Scheidsrechterscontactpersoon

Lonneke Maatkamp
E-mail: wedstrijdsecretariaat@volleybaldalen.nl

Kantine- en ordediensten

Sanne Adolfs
E-mail: diensten@volleybaldalen.nl

Technische Commissie

Marlous Duursma
Milou van Dieën
Inge Veurink
Sanne Adolfs
Hilde Mepschen
Nina Bakker
E-mail: TC@volleybaldalen.nl

Evenementen en Beach Commissie

Inge Veurink
Manon Scholten
Leonie Meijer
Sam Hidding
Dionne Renkema
Nicolle Assen
Britt Assen
E-mail: EC@volleybaldalen.nl

Volleyfuif Commissie i.c.m. Evenementen comissie

Bart Brummelman
Jeroen Kos
Julia Kisjes
E-mail: volleyfuif@volleybaldalen.nl 

Sponsor Commissie

Jeroen Kos
Ilse Ruinemans
Lisa Ruinemans
E-mail: sponsor@volleybaldalen.nl

Communicatie Volleybal Vereniging Dalen

Sanne Adolfs
Bart Brummelman
E-mail: communicatie@volleybaldalen.nl

Webmaster & Materiaal Coördinator

Bart Brummelman
E-mail: webmaster@volleybaldalen.nl

Vertrouwenspersonen

Marissa Pol
Tel:
E-mail: marisje.visje@hotmail.com

Lisanne Karstenberg – Mensen
Tel: 06-38749476
E-mail: lisanne_mensen@hotmail.com