Samen het Volleybalseizoen Starten; kledinguitgifte di 10 sept

  • 5 september 2019

De trainingen zijn inmiddels gestart en we verheugen ons weer op een mooi volleybalseizoen. Dinsdag 10 september tussen 19.00 – 21.00 uur opent Sluyters Sport speciaal voor onze volleybalclub haar deuren. Op alle volleybalartikelen (schoenen, kniebeschermers, wedstrijdpakken enz) ontvang je die avond 20% korting! En voor alle overige sportartikelen geldt een korting van 10%.

Ook al ben je niet iets nodig, kom gerust. Bij de buren, Stadscafé Vancouver, staat een drankje voor je klaar om met je teamleden te proosten. Daar ontvang je die avond ook de gesponsorde wedstrijdkleding en -tassen voor het nieuwe seizoen! Zowel Sluyters Sport als Stadscafé Vancouver zijn sponsoren van onze club.

Wij vinden het leuk alle leden van onze vereniging deze avond te treffen, waarvoor we tevens alle andere sponsoren uitnodigen. Kom gezellig met het hele team.

Graag tot dan,
CFU en Bestuur Volleybalvereniging Dalen