Extra informatie minitoernooi !

  • 1 oktober 2020

Naar aanleiding van de persconferentie van maandagavond 28 september 2020 neemt volleybalvereniging Dalen extra maatregelen m.b.t. het coronavirus. Voor het minitoernooi en dat plaatsvindt op 3 oktober, vragen we onze leden, ouders en overige betrokkenen zich te houden aan de volgende regels:

  • Publiek is niet welkom. Hierop is echter een uitzondering voor ouders die rijden. Zij mogen wel in de sporthal blijven, mits zij 1,5 meter afstand bewaren tot anderen.
  • Probeer met zo min mogelijk ouders naar de sporthal te komen.

Door deze maatregelen te handhaven, proberen we het besmettingsrisico binnen onze vereniging en verenigingen die ons bezoeken zo klein mogelijk te houden. Daarom blijft ook de kantine vooralsnog gesloten.

We rekenen erop dat we ons samen aan deze regels houden en anderen er vriendelijk op attenderen als dat nodig blijkt te zijn. Zo kunnen we ervoor zorgen dat we zo lang mogelijk van onze sport kunnen blijven genieten!