De teamindeling & trainingstijden seizoen 2018-2019

  • 9 augustus 2018
Mochten er vragen zijn, dan kunt je contact opnemen met de TC. Dit kan via het mailadres: Tc@volleybaldalen.nl

Hieronder vind je de (voorlopige) teamindeling, trainingstijden voor het seizoen 2018-2019.

Senioren

Dames 1 – 3e divisie Dames 2 – 1e klasse Dames 3 – 2e klasse
Sanne Adolfs Delane van Omme Lisa Ruinemans
Vera Adolfs Rolien Meijerink Ilse Ruinemans
Nienke de Bruijn Ellen Zwerink Maaike Mepschen
Lisa Dijkstra Eline van Dieën Moniek Mepschen
Sam Hidding Marlous Duursma Janine Mepschen
Michelle Hoeijenbosch Rosa Dorenbos Nicole Renkema
Lyset Koers Sharon Hoiting Marit Groefsema
Nienke Roozeboom-Ties Anouk Duursma Floor Swierts
Jessica Venhorst Lisanne Karstenberg Nina Bakker
Ellen Snippe Manon Janssen
Lianne Marquering
 Trainer: Wilbert Drogt  Trainer: Anouk van der Veen  Trainer: Vincent Post
 Trainingsavonden  Trainingsavonden  Trainingsavonden
 Woensdag 20:30 – 22:00u  Woensdag 20:30 – 22:00u  Woensdag 19:00 – 20:30u
 Vrijdag 20:00 – 21:30u  Vrijdag 20:00 – 21:30u

 

Dames 4 – 3e klasse Dames 5 – 4e klasse Heren 1 – 3e klasse
Franka Bakker Harma Ties Bart Brummelman
Laura Blankestijn Alie Kuipers Marcel Assen
Sandra Kregmeijer Geertje Wiers Erik Vleems
Sylvia Meiringh Renate Donker Dennis Meiringh
Lonneke Maatkamp Hennie Bouwers Alexander Meijer
Ine Scholten Lina Ruinemans Hannes Hidding
Berta Jongman Wilbert Drogt
Karin Staal Jan Hakkers
Jouke Dorenbos
Trainer: ? Trainer: ? Trainer: ?
 Trainingsavonden  Trainingsavonden  Trainingsavonden
 Maandag 19:00 – 20:30u Maandag 20:30 – 22:00u  Donderdag 19:00 – 20:30u

 

Recreanten
Alie Sijbom Rens van Leeuwen
Joke Uineken-Kannegieter Trudy Ambergen
Sinie van der Weide Astrid Assen-Lucas
Gerrit Wiers Herman Dekker
Tineke Lentz-Jansen Henk Koopman
Dinie Meijering Lammie Sikken
Aaltje Wilpshaar Hanne Tijmes
Albert Eising Harrie Uneken
Aly Klaren Koos Vos
Han Idema
 Trainer: Willem van der Linde & Koos Vos
 Maandag 13:30 – 15:00u
Maandag 20:30 – 22:00u

Jeugd

A1 (hoofdklasse) A2 (2e klasse) B1 (2e klasse) Mini’s
Leonie Meijer Britt Assen 2004 Anne Blauwgeers Julian Smidt
Noa Hakkers Dionne Renkema Sanne Otten Laura Snippe
Manon Scholten Fleur Tent Britt Assen 2003 Sver Wolbers
Inge Veurink Lotte Moes Lotte Meijerink Sara Schipper
Lauren Meijerink Annemarie Westenbrink Anouk Meiringh Julia Haak
Isha de Vries Esmay Schürmann Chantal Schürmann Donna Lunenborg
Merel Jeuring Rosanne Murk Sanne Meijerink
Amber Zwols Rozemarijn Reijntjes Robin Uineken
Romy Kiers
Nicole Assen
Trainer: Bart Hoeijenbosch en Jessica Venhorst Trainer: ? Trainer: Nina Bakker  Trainer: Dionne en Britt
Trainingsavonden Trainingsavonden Trainingsavonden Trainingsavonden
 Woensdag 19:00 – 20:30u Woensdag 18:00 – 19:00u Maandag 17:00 – 18:00u  Vrijdag 16:30 – 17:30u
 Vrijdag 18:30 – 20:00u Vrijdag 17:30 – 19:00u Donderdag 19:00-20:30u