De teamindeling voor het volleybal seizoen 2016-2017.

  • 28 april 2016

Hieronder de daadwerkelijke teamindeling seizoen 2016-2017.

Mochten er vragen zijn, dan kunt u contact opnemen met de TC. Dit kan via het mailadres: Tc@volleybaldalen.nl

Senioren

Dames 1 – 3e divisie Dames 2 – 1e klasse Dames 3 – 3e klasse
Nienke Ties Delane van Ommen Marissa Arends
Lyset Koers Hilde Mepschen Franka Bakker
Sanne Adolfs Vera Adolfs Astrid Hoetmer
Michelle Hoeijenbosch Lisa Ruinemans Laura Blankestijn
Lisa Dijkstra Ilse Ruinemans Marlous Duursma
Melissa Vos Rosa Dorenbos
Rolien Meijering Maaike Mepschen
Jessica Venhorst Anouk Duursma Aanvulling van D4:
Anne Wil Rotman Eline van Dieen  Sandra / Jolanda
Bernette Sieben  Berta / Karin
 Trainer: Gert Warrink  Trainer: Jessica Venhorst  Trainer: Wim Brummelman

 

Dames 4 – 3e klasse Heren 1 – 1e klasse Heren 2 – 3e klasse
Geertje Wiers Pascal Blok Bart Brummelman
Hennie Bouwers Mathijs Meijer Twan Anbergen
Sandra Kregmeijer Patrick Jongman Erik Vleems
Alie Kuipers Mark Hoving Brian Jansen
Jolanda Boesjes Arjan Westerhof Rolf Jongman
Berta Jongman Martijn Jongman Hannes Hidding
Harma Ties Gert Jan Rotman Ben Rood
Karin Staal Egbert Boesjes Jan Hakkers
Danielle Nijs Marcel Oosting Jouke Dorenbos
Ine Scholten
Lina Ruinemans
Trainer: Marlous Duursma Trainer: Ben Heijnen Trainer:

Jeugd

A1 – hoofdklasse B1 – regioklasse XB1 – regioklasse
Marloes Sassen Nicole Assen Martijn Boesjes
Kim Naaijer Yentel van Rijt Lotte Moes
Moniek Mepschen Lisa Rojen Rosanne Murk
Manon Janssen Leonie Meijer Merel Jeuring
Julia Kisjes Inge Veurink Fleur Tent
Floor Swierts Manon Scholten Mex van Genne
Marit Groefsema Noa Hakkers Amber Zwols
Nicole Renkema Iris Dubbink Romy Kiers
Sam Hidding Lauren Meijerink
Trainer: Marcel Oosting Trainster: Delane van Ommen Trainster: Delane van Ommen

 

XB2 – regioklasse C1 – hoofdklasse
Dirk Serlie Nicole vd Pers
Britt Assen Lotte Meijerink
Robin Doldersum Noëlle Groeneveld
Robin Uineken Sanne Otten
Rozemarijn Reijntjes Sanne Meijerink
Rogier van Eijden Esmee Schurmann
Britt Assen
Dionne Renkema
Trainer: Nico Pieter Anbergen Trainster: Delane van Ommen